Львівська ТВК відмовилася зняти списки "Батьківщини" з виборів міськради

Львівська територіальна виборча комісія відмовилася зняти списки "Батьківщини" з виборів Львівської міськради. Рішення про відмову прийнято сьогодні на засіданні міськвиборчкому, передає кореспондент РБК-Україна.
За зняття кандидатів від партії проголосували лише 5 з 17 членів комісії.
На засіданні ТВК були присутні депутати Верховної Ради від "Батьківщини" Степан Курпіль та Олександр Гудима, які наполягали на зняття кандидатів від "Батьківщини" з виборів.
У той же час, "Батьківщина" відкликала списки партії подані фальшивим керівництвом Львівщині облорганізації на вибори до облради, відповідне рішення було ухвалено на звітно-виборній конференції партії. Делегати конференції голосували за відкликання кожного кандидата в одномандатних і багатомандатному окрузі окремо. Таким чином "Батьківщина" відкликала списки подані Іваном Деньковичем, який був виключений з партії ще в травні цього року.
Нагадаємо, "Батьківщина" вирішила відкликати свої списки з виборів міськради у зв'язку з ліквідацією Львівської міської організації партії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся