ru ua

Луценко заявив про порушення проти нього справи за публічні заклики до повалення влади

Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що проти нього порушено справу за публічні заклики до повалення влади.

Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив, що проти нього порушено справу за публічні заклики до повалення влади. Про це повідомила прес-секретар Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"В ефірі Громадського ТБ Юрій Луценко підтвердив, що проти нього протягом останніх двох місяців порушено ще одну кримінальну справу за ст.109 Кримінального кодексу України "Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади...", - написала Сарган.

Вона додала, що СБУ звернулася до засобів масової інформації з вимогою негайно надати всі наявні записи публічних виступів Луценка на Майдані Незалежності 22 січня 2014 р.

Луценко заявив про порушення проти нього справи за публічні заклики до повалення влади

(Фото: Facebook /Mefistoff)

Сарган нагадала, що раніше Луценко вже повідомляв про дві спроби арешту. Перша - у грудні за організацію масових заворушень, друга - у січні за диверсійну діяльність - ст.110 (Замах на конституційний лад), ст.111 (Замах на територіальну цілісність) та ст.113 (Диверсії).