Лукашенко заявив, що не допустить в Білорусі "українського сценарію"

Лукашенко заявив, що не допустить в Білорусі "українського сценарію"
Фото: Олександр Лукашенко

За словами Лукашенко, в Білорусі хочуть "влаштувати заворушку"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не допустить в країні розвитку українського варіанту. Про це Лукашенко заявив під час спілкування в Лідському районі з представниками трудового колективу підприємства "Арвибелагро", передає БЕЛТА.

"Ситуація українська в Білорусі не зі мною. Не можу допустити, щоб у Білорусі повторився український варіант", - сказав Лукашенко.

Крім того, за словами Лукашенко, в Білорусі хто хоче дестабілізувати обстановку.

"Комусь хочеться підірвати обстановку, і вони використовують наших відморозків. Дійшли до того, що, як партизани, ями копали і ховали. Ховають зброю, арматуру, сокири, ножі, гранати та інше. І всі кажуть: це ми патріотизму дітей вчимо. З бойовими гранатами дітей вчити?", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявляв, що не допустить у Білорусі масових виступів на зразок тих, які мали місце на Евромайдане в Україні в 2013-2014 роках. Також, за його словами, дестабілізувати ситуацію в країні намагається "п'ята колона".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся