Лукашенко пообіцяв допомогти Україні з поставками нафтопродуктів

Понеділок 04 серпня 2014 13:32
Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко в ході телефонної 4 серпня розмови з Президентом України Петром Порошенко пообіцяв допомогти Україні з поставками нафтопродуктів.

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко в ході телефонної 4 серпня розмови з Президентом України Петром Порошенко пообіцяв допомогти Україні з поставками нафтопродуктів. Про це повідомляє прес-служба Лукашенка.

"Особливу увагу Президенти приділили темі поставок нафтопродуктів з Білорусі в Україну. Олександр Лукашенко підкреслив, що Білорусь розуміє гостроту цього питання з урахуванням збиральної кампанії, і тому, незважаючи на внутрішні потреби, надаватиме допомогу Україні у забезпеченні її економіки нафтопродуктами", - відзначають в прес-службі.

Також повідомляється, що глави держав обговорили торговельні відносини між країнами, інші актуальні питання двостороннього співробітництва, а також взаємодія в рамках Митного союзу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся