ru ua

У Луганській області відкрився КПВВ "Золоте"

У Луганській області відкрився КПВВ "Золоте" Фото: КПВВ

Контрольний пункт розташований на дорожньому коридорі "Стаханов – Золоте – Гірське – Лисичанськ"

У Луганській області сьогодні, 31 березня, з метою стабілізації ситуації на Донбасі, пов'язаної з пропуском громадян в області, відкритий контрольний пункт в'їзду-виїзду (КПВВ) "Золоте". Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної прикордонної служби України.

Контрольний пункт розташований на дорожньому коридорі "Стаханов – Золоте – Гірське – Лисичанськ" у напрямку Луганська, на відстані близько 2 км від лінії розмежування. Він є єдиним КПВВ в Луганській області, де лінію розмежування можна буде перетинати на автомобілях.


"Пункт контролю побудований за вдосконаленою технологією, що дозволить зменшити час очікування для осіб, які направляються в обидва напрямки. Організовані робочі місця інспекторів прикордонної служби на 3 в'їзних смугах руху і 3 виїзних, а також окремо визначена смуга для руху пішоходів. З метою своєчасного реагування на збільшення пасажиропотоку у пункті контролю є можливість для здійснення реверсного руху. До несення служби у цьому КПВВ будуть залучатися тільки ті прикордонники, які мають досвід роботи в пунктах пропуску та пройшли відповідну підготовку", - йдеться в повідомленні.

Крім того, на КПВВ облаштовано 4 укриття на випадок обстрілу. Пропускна здатність КПВВ "Золоте" складає близько 5 тисяч осіб, і 1500 транспортних засобів на добу.

Нагадаємо, голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Лою заборонив державним службовцям відвідувати територію так званих "Донецькій/Луганській народних республік".