Ложкін обговорив з помічником держсекретаря США підтримку проекту GO Global та Академії Лідерства

Вівторок 21 червня 2016 16:57
Ложкін обговорив з помічником держсекретаря США підтримку проекту GO Global та Академії Лідерства
Фото: Борис Ложкін

Помічник держсекретаря Еван Райан, відповідальна за питання культури та освіти, висловила захоплення проектом GO Global, який просуває вивчення англійської мови в Україні. Також вона підтвердила готовність надавати проектом необхідну підтримку. Про це повідомив глава Адміністрації президента Борис Ложкін у своєму Facebook.


"Я розповів пані Райан першої Української Академії Лідерства, роботу якої вже розпочато в Києві, а також про плани розширити мережу таких академій на всі регіони України. Запросив пані Райан виступити перед студентами Академії під час наступного відвідування Києва", - написав Ложкін.

Також, за його словами, вони з Райан домовилися надалі просувати ініціативу Петро Порошенко за запрошення на стажування в Україну студентів з Єля, Гарварду, Колумбійського та інших провідних університетів США. Крім того, Він зазначив, що сторони обговорили можливість організації в США туру співачки Джамали.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся