Ложкін може найближчим часом піти з посади глави АП

НовиниПолітика    26.08.2016 - 17:46
Фото: Борис Ложкін
Фото: Борис Ложкін

Проте він навряд чи покине велику політику

Глава Адміністрації президента Борис Ложкін може найближчим часом покинути свій пост. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Борис Ложкін готовий здати пост: хто стане новим главою АП".

Так, відразу два співрозмовника РБК-Україна в оточенні глави держави стверджують, що відхід Ложкіна може відбутися в період з 30 серпня до 5 вересня.


"Точна дата, коли це (відхід у відставку, - ред.) відбудеться, невідома, як і те, чи відбудеться це взагалі", - розповів один з радників глави АП.

Якщо ж відставка все ж станеться, то з великої політики Борис Ложкін не піде, відзначають співрозмовники з його оточення. Більш того, за наявною інформацією, він збереже кабінет в АП і отримає новий пост. Зокрема, в адміністрації зараз обговорюється можливість його призначення головою Національного інвестиційного ради.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко призначив Бориса Ложкіна главою АП в червні 2014 року, одразу після вступу на пост глави держави.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін підтримав заяву першого заступника глави МОН Совсун про відставку Заступник міністра інформполітики Попова подала у відставку
On Top