ru ua

ЛНР заявила про затримання "підпільної угруповання" полку "Азов"

ЛНР заявила про затримання "підпільної угруповання" полку "Азов" Фото: голова луганського "МГБ" Леонід Пасічник

У МДБ повідомили про затримання фанатів клубу "Зоря"

Співробітники так званого "міністерства держбезпеки" (МДБ) самопроголошеної "Луганської народної республіки" затримали в Луганську лідерів "підпільної угруповання" полку спеціального призначення "Азов", повідомляє сайт МДБ.

"Міністерством держбезпеки ЛНР в ході цілеспрямованої роботи з протидії діяльності іноземних радикальних угруповань, які під контролем спецслужб займаються пропагандою ідеології крайнього націоналізму, розпалюють міжнаціональну ворожнечу і здійснюють розвідувальні операції на території республіки, виявлена група фанатів футбольного клубу "Зоря" "Ультрас Чорно-білі", - повідомила представник "МГБ" Євгена Любенко

У ЛНР називають фанатів "підпільним відділенням" "Азова". Бойовики нібито затримали 20-річного Владислава Овчаренко і 19-річного Артема Ахмерова нібито за шпигунство.

Сепаратисти стверджують, що затриманих завербував співробітник Головного управління розвідки міністерства оборони України з позивним "Великий і Злий". У "МДБ" розповіли, що виявили у затриманих символіку батальйону "Азов", "Правого сектора", ФК "Зоря", листівок із закликом до боротьби з сепаратистами. У "республіці" стверджують, що Ахмерова та Овчаренко фінансували українські спецслужби і праворадикальні організації.

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що готові віддавати за одного українського заручника троє бойовиків.