ua ru

ЛНР хоче ввести "тимчасові паспорти"

У так званій "Луганській народній республіці" хочуть ввести "тимчасові паспорти", які будуть дійсними тільки в ЛНР/ДНР і Росії. Відповідний проект до "ради міністрів ЛНР" нібито внесений місцевим "МВС", передає сепаратистський "Луганський інформаційний центр".

"Міністерство внутрішніх справ направило в Раду міністрів проект положення про введення в Республіці тимчасового паспорта. Якщо Рада нас підтримає, ми готові ввести цей документ якомога швидше", - заявив заступник міністра МВС" Ігор Макаров.

Повідомляється, що це питання обговорювалося з представниками Мін'юсту РФ і нібито у плані документообігу Росія підтримує сепаратистів.

"Глава уряду ЛНР" Цыпкалов також зазначив, що з "тимчасовим паспортом ЛНР", що посвідчує особу, можна буде пересуватися по території ЛНР/ДНР, а також з Росії.

За словами Макарова, "тимчасовий паспорт" буде схожий на російський зразок, тобто всі дані (включаючи фото і текст) будуть розташовуватися не вертикально (як у внутрішньому паспорті України), а горизонтально - так, як це прийнято в українському закордонному паспорті і внутрішньому паспорті громадянина Російської Федерації.

Нагадаємо, 26 лютого в ЛНР заявили про перехід на "мультивалютну систему".