Лівійські повстанці заявили, що повністю взяли під контроль Тріполі

НовиниСуспільство    27.08.2011 - 16:09

Представники лівійських повстанців заявили, що повністю взяли під контроль столицю країни Тріполі. Польовий командир бойовиків опозиції Омар аль-Гюзаіл повідомив, що його сили повністю вибили підрозділи, вірні голові країни Муаммару Каддафі зі столиці Лівії. Його слова наводить Associated Press.
Як повідомляється, в самому місті люди на вулицях бурхливо висловлюють радість з приводу перемоги над багаторічним лівійським правителем. Вони штовхають ногами портрети Каддафі і стріляють в повітря з автоматів і зенітних кулеметів.
Битва за Тріполі між прихильниками і противниками Каддафі йде з минулого тижня. За непідтвердженими поки даними, вона забрала життя декількох тисяч людей. Ряд ЗМІ повідомляє, що бойовики опозиції в районах міста, взятих ними під контроль, учиняють жорстокі розправи над тими, кого підозрюють у вірності Каддафі. Дістається мігрантам з країн Тропічної Африки, так як повстанці проти лівійського лідера переконані що серед цих людей багато найманців, що воювали проти опозиції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top