Лівійська опозиція: Всі нафтогазові контракти, укладені за часів правління Каддафі, залишаються в силі

НовиниЕкономіка    24.08.2011 - 15:31

Всі нафтогазові контракти, укладені іноземними компаніями за часів правління Лівією Муаммара Каддафі, залишаються в силі. Це відноситься і до контрактів c китайськими компаніями, повідомив сьогодні представник лівійської опозиції, що відповідає за відновлення країни, Ахмед Джеханом. "Всі нафтогазові контракти священні і недоторканні", - заявив Джеханом, додавши, що питання про ануляцію того чи іншого контракту не стоїть, передає Reuters.
Нагадаємо, 22 серпня 2011 р. представники лівійської нафтовидобувної компанії Arabian Gulf Oil Company (AGOCO) повідомили, що країна готова відновити виробництво нафти без допомоги деяких іноземних енергетичних компаній. AGOCO продовжить роботу з країнами, які підтримували повалення лівійського диктатора Каддафі, тобто з італійськими, французькими та британськими компаніями. У той же час у AGOCO "є питання" до Бразилії, Китаю і Росії - державам, які не підтримали введення санкцій проти лівійського лідера.
У відповідь на це влада КНР висловила надію на швидку стабілізацію обстановки в Лівії, підкресливши, що інвестиції в нафтову промисловість важливі для обох сторін. У Міністерстві торгівлі Китаю повідомили, що інвестиції КНР в нафтогазову галузь Лівії виявилися зачеплені громадянською війною, але вони можуть бути відновлені після того, як мир у Тріполі відновиться. У зв'язку з цим влада Піднебесної повідомила, що сподівається на співпрацю з лівійськими владою після закінчення війни.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top