Лівійська опозиція запропонувала Каддафі безпечний виїзд з країни в обмін на владу

НовиниПолітика    25.08.2011 - 06:09

Лівійський опозиційний тимчасовий уряд уперше запропонував полковнику Муаммару Каддафі безпечний виїзд з Лівії, якщо він зречеться влади, передає BBC.

У той же час раніше вчора повстанці призначили нагороду за голову Каддафі у розмірі 1,3 млн дол. Будь-який наближений полковника, хто приведе його живим або мертвим, буде амністований.

Лівійська Національна перехідна рада також заявила, що плановане переміщення штаб-квартири повстанців з Бенгазі в Тріполі буде відкладено щонайменше до наступного тижня, оскільки безпека в столиці досі не забезпечена.

Вчора представники Білого дому США заявили, що немає підтверджень, що Каддафі покинув країну.

Нагадаємо, після взяття резиденції лівійського лідера бунтівники практично повністю контролюють Тріполі, хоча, за свідченнями очевидців, окремі осередки опору в місті залишаються. Тривають бої і в невеликих містах на захід і схід від столиці, де прихильники Каддафі чинять опір опозиції.

Тим часом лівійський лідер, про долю якого експерти сперечалися останні дві доби, виступив з черговим радіозверненням. Він зізнався, що покинув Тріполі, але зробив по місту невелику "таємну прогулянку", виявивши, що місто знаходиться поза небезпекою. У своєму радіозверненні Каддафі закликав жителів Тріполі вийти на вулиці міста і очистити їх від заколотників.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top