Ліверпуль - Челсі: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії

Ліверпуль - Челсі: онлайн-трансляція матчу чемпіонату Англії Фото: Ліверпуль - Челсі, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Ліверпуль - Челсі: Онлайн-трансляція матчу "Ліверпуль" - "Челсі" розпочнеться на РБК-Україна у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2". "Червоні" після серії невдач спробує справитися з гостями з Лондона.

31 січня, 22:00
Ліверпуль, "Анфилд"
Стратовые склади:
Ліверпуль
: Міньоле, Клейн, Матіп, Ловрен, Мілнер, Хендерсон, Джан, Вейналдум, Лаллана, Фірміні, Коутіньйо
Челсі: Куртуа, Алонсо, Кехілл, Луїс, Аспілікуета, Мозес, Канте, Матіч, Вілліан, Азар, Коста

Ліверпуль - Челсі, 1:1
Гол: Вейналдум, 58 - Луис, 25

Кінець матчу

90 хв. Лаллана змінив у грі Ориги.

83 хв. Фабрегас виходить замість Вілліана.

77 хв. Ось це так! Косту збивають у чужому карному майданчику, пенальті б'є сам іспанець, але Миньоле дістає цей удар!

75 хв. Мане змінює Коутіньйо.

72 хв. Замість Азара на поле виходить Педро.

58 хв. ГОЛ! Вейналдум! Після м'якого накиду зліва від Мілнера бразилець б'є точно головою!

50 хв. Шикарний випад Ліверпуля завершився тим, що Фірміні опинився в одиночетве перед воротами в чужій штрафній, але влучити у ворота не зміг.

Перерва

38 мин. Виллиан попробовал пробить издали, но по воротам не попал.

25 хв. ГОЛ! Давид Луїс швидко б'є зі штрафного і м'яч від стійки влітає у ворота!

12 хв. Вейналдум відмінно виконав удар з лінії штрафної, але Куртуа зіграв на рівні.

5 хв. Перші хвилини проходять в атаці Ліверпуля. Але ударів поки немає.

Почався матч

В цьому сезоні "Ліверпуль" Юргена Клоппа привчив уболівальників до яскравої та швидкій грі. Але в последнеей час у "червоних" зовсім не вдається здобувати позитивні результати. Тим не менш, у "Ліверпуля" є шанси залишитися з перегонах за чемпіонським титулом.

У "Челсі" ситуація зовсім інша. Після поразки від "Тоттенхема", коли команда Конте перервала свою чудову переможну серію. Але і після поразки в дербі "Челсі" зумів знайти в собі сили і виграти наступні чотири матчі, почавши нову серію.

alt

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп:

"Моїм гравцям не вистачає впевненості у власних силах. Ми не можемо повірити в те, що здатні перемогти. Потрібно кинути виклик самому собі, зберігати спокій і позитивний настрій. Звичайно, ми повинні поліпшити своє становище у Прем'єр-лізі".