Литвин замість підписання закону про мову запропонував прийняти держпрограму розвитку української мови

Спікер Верховної Ради і голова Народної партії Володимир Литвин замість підписання закону про мову запропонував прийняти державну програму розвитку української мови і цілісний закон про використання мов. Про це він заявив на 12-му з'їзді Народної партії, передає кореспондент РБК-Україна.

"Неприйняття чотирьох ухвал обернеться легалізацією закону. Побачивши це, я запропонував зміни на основі 131 ст. регламенту ВР, щоб усунути всі неузгодженості в законі. Тоді б ми зняли всю проблему... Але ці зміни не були внесені", - повідомив спікер.

Він додав, що зустрічався з Президентом України Віктором Януковичем і запропонував йому, щоб Президент дав доручення Кабміну підготувати і внести на розгляд ВР проект державної програми розвитку української мови як державної мови. "І щоб там було передбачено реальне фінансування ще в 2012 році. А також підготувати цілісний проект закони про використання мов. Вчора я вніс проект відповідного закону до парламенту", - відзначив Литвин.

Він вважає, що ці документи можна розглянути вже на першому пленарному засіданні наступної сесії осінню поточного року.

Нагадаємо, депутати висловили спікерові вотум довіри.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся