У Литві 9 жовтня обирають новий парламент

НовиниПолітика    09.10.2016 - 13:44
Фото: вибори парламенту в Литві
Фото: вибори парламенту в Литві
Вибори в Грузії 2016: опозиція заявила про фальшування виборів владою В Естонії другий тур виборів президента не виявив переможця

У неділю в країні проходить перший тур парламентських виборів

У Литві в неділю, 9 жовтня, проходить перший тур парламентських виборів. Понад 2,5 мільйона виборців вирішують долю більше 70 депутатських мандатів, які будуть розподілені за партійними списками, передає DW.

Зазначено, що через два тижні відбудеться другий тур голосування, коли буде обиратися 71 депутат на одномандатних округах.

Перші результати нинішнього туру очікуються 10 жовтня. Згідно з опитуваннями, в рейтингу популярності лідирують правлячі соціал-демократи. Хороші шанси мають також дві опозиційні партії. Всього за депутатські мандати борються 12 партій і два партійні блоки.

Як повідомляється, щоб пройти в сейм, партія повинна подолати п'ятивідсотковий бар'єр, при цьому бар'єр для коаліцій становить 7%.

Нагадаємо, на початку вересня Литва в рамках передачі боєприпасів надала Україні близько 150 тонн військового вантажу, переважно патронів до автоматів Калашникова.

Читайте в розділі

У МЗС РФ заявили про надання послу Бельгії доказів бомбардування передмістя Алеппо

Зустріч "нормандської четвірки" в Берліні зняла питання щодо наступу РФ на Маріуполь, - джерело

Експерт розповів про причини блокування законопроекту про спецконфіскацію

On Top