Ліга Чемпіонів: Мессі обіграв "Арсенал", а "Баварія" втратила перемогу в Турині

Ліга Чемпіонів: Мессі обіграв "Арсенал", а "Баварія" втратила перемогу в Турині Фото: Ліонель Мессі

Відіграли свої матчі фіналісти минулого року

У Лізі Чемпіонів продовжилися матчі 1/8 фіналу.

У поєдинку "Ювентуса" і "Баварії" німці вийшли вперед наприкінці першого тайму. Точний удар дався Томасу Мюллеру. Арьєн Роббен на початку другого тайму зробив рахунок 2:0, і здавалося, що "Баварія" спокійно доведе матч до перемоги. Але спочатку Дибала, а потім Стураро повернули рівноваги в рахунок матчу, який так і закінчився внічию.

У другому поєдинку "Барселона" гостювала у "Лондоні "Арсеналу". "Каноніри" грали непогано, але свої рідкісні моменти реалізувати не змогли. А коли каталонці накрутили темп і Мессі вдалося забити, "Арсенал" перестав чинити опір. Після чого Ліонель зробив дубль, реалізувавши пенальті.

Ювентус - Баварія 2:2