Лідери країн "великої двадцятки" обговорюють можливість продажу частини золотого запасу МВФ для збільшення його резервів.

Лідери країн "великої двадцятки" (G20) обговорюють можливість продажу частини золотого запасу Міжнародного валютного фонду (МВФ) з метою збільшення його резервів. "Цей варіант розглядається разом з тими пропозиціями, які вже були зроблені", - заявив журналістам заступник міністра фінансів Великобританії Стівен Тіммс. За неофіційними даними, заява про продаж частини золотих запасів МВФ міститься в чорновому варіанті підсумкового комюніке саміту, передає Reuters. При цьому залишається незрозумілим, чи буде частина золотих запасів фонду продана на додаток до 400 т золота, про продаж яких в рамках реструктуризації своїх активів МВФ оголосив в квітні 2008 р. Нагадаємо, лідери "великої двадцятки" розглядають можливість збільшення резервів МВФ втричі, щоб допомогти країнам, що постраждали від рецесії. За словами заступника директора-розпорядника МВФ Джона Ліпськи, на саміті буде враховано пропозицію міністра фінансів США Тімоті Гейтнера потроїти резерви МВФ до 750 млрд дол. Раніше деякі країни закликали збільшити резерви МВФ в два рази - до 500 млрд дол.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся