Лідери Республіканської партії США вели таємні переговори про Донбас, - The Washington Post

Лідери Республіканської партії США вели таємні переговори про Донбас, - The Washington Post
Фото: АТО на Донбасі

Також обговорювалося втручання Росії у вибори в США і ставлення Трампа до Путіна

Лідери Республіканської партії США вели таємні переговори про Донбас. Стенограму відповідних переговорів опублікувало видання The Washington Post.

Так, повідомляється, що республіканці проводили таємні переговори про ситуацію на Донбасі, втручання Російської Федерації у вибори в США в 2016 році і щодо ставлення президента США Дональда Трампа до президента РФ Володимира Путіна.

Також у бесідах обговорювався прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, якого співрозмовники назвали "хорошим хлопцем".

"Цей хлопець, хлопець по боротьбі з корупцією. Цей хлопець там, тому що він антикорупційний хлопець. Він був спікером", - сказав один зі співрозмовників про Гройсмана.

Говорячи про ситуацію на Донбасі, співрозмовники відзначили, що російська сторона "бомбить їх по 30-40... снарядів в день, і по людям", також один з учасників бесіди зазначив, що "Крим пішов".

"Люди кажуть, що у них є втома від України, але це насправді Росія виною всьому", - сказав один зі співрозмовників, зазначивши, що дії РФ спрямовані на те, щоб переступити через усе, зокрема, через США і піти в Прибалтику і далі.

"Так що у нас не повинно бути втоми від України, втома у нас повинна бути від Росії", - сказав один зі співрозмовників.

Видання зазначає, що лідери Республіканської партії США знаходяться під зростаючим тиском через дії Трампа.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України очікує від нової Адміністрації США допомоги у зміцнення обороноздатності.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся