Лідери фракцій зустрінуться з президентом сьогодні

НовиниПолітика    27.01.2016 - 15:27
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко

Також на зустрічі буде присутнім і прем'єр Арсеній Яценюк

Лідери парламентських фракцій і груп сьогодні, 27 січня 2016 р., ввечері зустрінуться з президентом. Про це журналістам по завершенню ради коаліції повідомив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні ми отримали запрошення на 19-30 до президента. У більшому колі будемо говорити знову", - сказав Бурбак і додав, що на зустрічі буде і прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

За його словами, на раді коаліції керівники фракцій обговорили процедуру доповнень до коаліційної угоди.

"Говорили про делегування керівників фракцій і створення груп з доопрацювання доповнень до коаліційної угоди. Була пропозиція Луценко відправляти депутатів по кожному розділу, а потім вони відзвітують і все ж визначитися з пріоритетом реформ..", - підсумував він.

Пізніше представник президента в парламенті повідомив, що на зустрічі з президентом лідери фракцій мають намір обговорити питання судової реформи, блоку та військово-цивільних адміністрацій.

"Ми маємо те, що завтра порядок "внесено питання те, що..судової реформи, є питання економічного блоку, є питання сьогодні військово-цивільних адміністрацій - це була депутатська ініціатива", - зазначив він. 

Нагадаємо, 26 січня 2016 р.  Олег Березюк повідомив, що парламентська коаліція домовилася напрацювати додаток до коаліційної угоди.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top