ua en ru

Лідер Північної Кореї майже повністю витратив резервний фонд країни, - джерела

15:26 31.01.2018 Ср
1 мин
Кошти резервного фонду, які дісталися йому від батька, Кім Чен Іра, закінчуються
Лідер Північної Кореї майже повністю витратив резервний фонд країни, - джерела Фото: лідер КНДР Кім Чен Ин (kcna.kp)

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин повністю витратив резервний фонд Північної Кореї (КНДР). Про це повідомляє Radio Free Asia з посиланням на джерела в Китаї, пов'язані з північнокорейським керівництвом.

"Із-за витрат Кім Чен Ина кошти резервного фонду, які дісталися йому від батька, Кім Чен Іра, закінчуються", - розповів співрозмовник.

Він також підкреслив, що ядерні випробування країни і запуски балістичних ракет фінансувалися з резервного фонду. Також Пхеньян витратив достатню кількість коштів на будівництво гірськолижного курорту та інші масштабні пропагандистські проекти.

За словами джерел, на сьомому році правління Кім Чен Ин зіткнувся з проблемою дефіциту фінансів, необхідних для управління країною.

Нагадаємо, США вважають за необхідне ще більше посилити тиск на режим у Пхеньяні з метою змусити його сісти за стіл переговорів із забезпечення миру в регіоні Корейського півострова.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: