Лідер Північної Кореї назвав запуск ракети завершенням створення "ядерних сил" КНДР

Лідер Північної Кореї назвав запуск ракети завершенням створення "ядерних сил" КНДР
Фото: Кім Чен Ин (kcna.kp)

29 листопада КНДР успішно випробувала балістичну ракету нового типу "Хвасон-15"

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин вважає, що випробування міжконтинентальної балістичної ракети "Хвасон-15" ознаменувало собою завершення процесу створення "державних ядерних сил" КНДР. Про це йдеться в повідомленні Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК).

Крім того, він заявив, що запуск балістичної ракети став "історичним досягненням" ракетних сил КНДР і "символом великої перемоги" корейського народу.

"Випробування "Хвасон-15" стали символом великої перемоги героїчного корейського народу, чесно і без коливань підтримує генеральну лінію партії, незважаючи на виклики з боку США і їх поплічників", - заявив Кім Чен Ин.

При цьому в заяві зазначається, що "КНДР - відповідальна і миролюбна нація".

Нагадаємо, на початку середовища, 29 листопада, Північна Корея провела нові випробування балістичної ракети. Далі Південна Корея провела ракетні випробування у відповідь на черговий пуск балістичної ракети в КНДР.

За даними комітету начальників штабів південнокорейських збройних сил, з 3:23 до 3:44 за місцевим часом (20:23 до 20:44 за Києвом) були проведені об'єднані ракетні навчання сухопутних, морських і військово-повітряних сил з нанесення точкових ударів по КНДР.

З-за запуску ракети КНДР Сполучені Штати, Японія і Південна Корея зажадала скликати екстрене засідання Ради безпеки ООН.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся