Лейпциг - Марсель: онлайн трансляція (рахунок 1:0)

Лейпциг - Марсель: онлайн трансляція (рахунок 1:0) Лейпциг - Марсель

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію 1/4 фіналу Ліги Європи

Лейпциг - Марсель. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 22:05, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". "Лейпциг" і "Марсель" проведуть перший матч 1/4 фіналу Ліги Європи. На думку букмекерів, перевага в даному матчі на стороні німецького клубу.

5 квітня 23:05
Лейпциг, Ред Булл Арена

Склади команд:

"РБ Лейпциг": Гулаші - Лаймер, Упамекано, Конате, Клостерманн - Форсберг, Демме, Кейта, Брума - Вернер, Огюстен
Запасні: Мвого, Шмітц, Бернардо, Кайзер, Камплі, Сабітцер, Поульсен

"Марсель": Пеле - Сакаї, Камара, Густаво, Амаві - Замбо-Ангісса, Сансон - Сарр, Пайє, Окампос - Мітроглу
Запасні: Ескалес, Бедімо, Абденнур, Сертік, Лопес, Н`Джіе, Жермен

Матч завершено 1:0

90 + 3 хв. Пролунав фінальний свисток.

90 хв. Три хвилини залишилося грати командам.

86 хв. Заміна у "Марселя": Лопес виходить на поле, Пайє пішов.

84 хв. Окампос намагався повторити бісіклету Роналду в ворота "Ювентусу", але вийшло не так вдало - м'яч полетів набагато вище воріт.

83 хв. Чергова заміна: Замість Форсберг шанс проявити себе отримав Забітцер.

80 хв. Перша заміна у гостей: Жермен виходить замість Мітроглу.

77 хв. Було дуже небезпечно! Вернер втік в контратаку, але м'яч у відчайдушному підкаті заблокував Густаво.

75 хв. Окампос наодинці прорвався по флангу, але забігти в зону суперника не вдалося.

73 хв. Вимушена заміна в складі "биків": з поля пішов Лаймер, який отримав травму, замість нього на газоні з'явився Бернардо.

72 хв. Пауза в матчі. У зіткненні з суперником отримав пошкодження Лаймер.

70 хв. Заміна у "РБ Лейпциг": Кевін Кампль замінив Огюстена.

68 хв. Сарр руками притримав Бруму і отримує попередження.

66 хв. На цю хвилину 54 на 46 володіння м'ячем на користь "Лейпцига".

62 хв. На матчі присутні 34 тисячі уболівальників.

61 хв. Вернер вийшов на рандеву з голкіпером, але суддя зафіксував офсайд.

57 хв. Пайє пробивав по воротах, але не попав у площину. Два моменти за останні три хвилини створили французи.

53 хв. Окампос небезпечно пробивав, але в ціль не влучив.

49 хв. "Лейпциг" включив високий пресинг, але це не допомагає. "Марсель" поки на своїй половині поля.

46 хв. Стартувала друга половина поєдинку!

45 + 1 хв. Завершився перший тайм.

45 + 1 хв. ГОЛ! Вернер відкриває рахунок в матчі, пробивши потужно низом в лівий нижній кут воріт Гулачі

43 хв. Підхопив м'яч в штрафний Огюстен, обіграв захисника, але отримав по ногах від Сансона. Не буде пенальті.

42 хв. Поперечина рятує "Лейпциг", куди м'яч влучив рикошетом від газону!!!

40 хв. "Лейпциг" перебрався на половину поля суперника, але все ніяк не може створити небезпечний момент.

34 хв. "Бики" тримають м'яч на своїй половині поля. Не найвищий у нас темп гри.

32 хв. Брума з лінії штрафного майданчика пробив по воротах, але м'яч пролетів над поперечиною прямо на трибуни.

30 хв. Вернер потрапляє в положення "поза грою".

25 хв. Поки нічого небезпечного, але якось занадто багато порушень.

21 хв. Прострілив низом Форсберг зі штрафного на ближню штангу, але першим на м'ячі виявився Густаво.

20 хв. Камара зніс на фланзі Кейта. За таку грубість він нагороджений жовтою карткою.

15 хв. Лаймер збив Окампоса за що і отримав "гірчичник".

11 хв. Просуваються вперед гості.

Фото twitter.com/OM_Officiel

9 хв. Гулачі рятує свої! Мітроглу пробивав після навісу з флангу.

8 хв. Брума впав на газон у штрафному після підкату від Сакаї - арбітр порушення не побачив.

5 хв. Закидав Конате на правий фланг, але Форсбергу не вистачило швидкості, щоб зберегти м'яч в межах поля.

2 хв. Відразу ж взяли м'яч під свій контроль "бики".

1 хв. Матч на Red Bull Arena розпочався. М'яч з центру поля розіграли господарі.

- Уболівальники зачекалися матчу.

- Розминка.

- Роздягальня "биків".

- Передматчеве тренування.

Фото twitter.com/DieRotenBullen

- Тімо Вернер, Еміль Форсберг чи Набі Кейта? Як вважаєте?

У більшості чвертьфінальних пар Ліги Європи є свій, досить явний, фаворит. І тільки в протистоянні французів і німців зберігається інтрига.

Для "Лейпцига" цей єврокубковий сезон є дебютним. Команда має статус віце-чемпіона Німеччини, а також наявність молодих, талановитих і перспективних гравців в складі.

Німці здолали в 1/16 фіналу італійський "Наполі", перемігши 1:3 на виїзді, і програвши вдома 0:2, але вони пройшли з виїзного голу. В 1/8 фіналу справедливо пройшли пітерський "Зеніт" - перемога вдома 2:1 і нічия в Пітері з повним контролем гри.

"Олімпік Марсель" є переможцем Ліги чемпіонів-1993 і фіналістом Кубка УЄФА 1999 і 2004 років. Французький клуб в 1/16 фіналу легко розібрався з португальською "Брагою" - перемога вдома 3:0 і поразка на виїзді 0:1. А в 1/8 фіналу також досить легко пройшов іспанський "Атлетик" Більбао - перемога вдома 3:1 і перемога на виїзді 1:2.

Обидва суперника по Лізі Європи не претендують на титул в своїх чемпіонатах і будуть боротися за путівки в Лігу чемпіонів. На даний момент "Лейпциг" займає четверте місце в чемпіонаті Німеччини, в середині березня навіть обігравши "Баварію" - 2:1. "Марсель" же йде третім у чемпіонаті Франції.

Окрім того, "Марсель" - остання французька команда, яка має шанс зіграти в Ліонському фіналі. Віце-чемпіон Німеччини минулого сезону має намір взяти трофей в своїй дебютній єврокубковій кампанії.