Льовочкіна призначена співдоповідачем Моніторингового комітету Ради Європи

Льовочкіна призначена співдоповідачем Моніторингового комітету Ради Європи
Фото: Юлія Льовочкіна (з відкритих джерел)

Льовочкіна також увійде в Підкомітет по врегулюванню конфліктів між країнами-членами Ради Європи

Перший заступник голови української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Юлія Льовочкіна сьогодні, 23 січня, призначена співдоповідачем Моніторингового комітету по Вірменії. Про це повідомляється на сайті "Опозиційного блоку".

Як зазначається, в рамках повноважень Юлія Льовочкіна спільно з співдоповідачем з Італії Джузеппе Галаті буде здійснювати постійний моніторинг виконання Вірменією зобов'язань перед Радою Європи і розвитку демократичних інститутів в цій країні.

Як співдоповідач по Вірменії Льовочкіна також увійде в Підкомітет по врегулюванню конфліктів між країнами-членами Ради Європи.

Льовочкіна також делегована в Комітет з питань правил процедури, імунітету та інституційних справ (Регламентний комітет) групою соціалістів у ПАРЄ.

Зараз у Страсбурзі проходить січнева сесія Парламентської асамблеї. Вчора, 22 січня, у ПАРЄ обраний новий президент. Ним став лідер групи соціалістів у Парламентській Асамблеї (SOC) Мікеле Ніколетті.

Як відомо, Юлія Льовочкіна також входить до групи соціалістів у ПАРЄ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся