Льовочкін, Клюєв, Вілкул, Бойко не будуть мати права обіймати держпосади, - Петренко

НовиниПолітика    10.10.2014 - 14:43
Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що екс-глава Адміністрації Президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін, екс-секретар РНБО Сергій Клюєв, екс-віце-прем'єр Олександр Сергій Вілкул, екс-міністр енергетики Юрій Бойко не будуть мати права обіймати державні посади протягом 10 років, згідно з законом про люстрацію.

Міністр юстиції України Павло Петренко заявляє, що екс-глава Адміністрації Президента Віктора Януковича Сергій Льовочкін, екс-секретар РНБО Сергій Клюєв, екс-віце-прем'єр Олександр Сергій Вілкул, екс-міністр енергетики Юрій Бойко не будуть мати права обіймати державні посади протягом 10 років, згідно з законом про люстрацію. Про це Петренко заявив на засіданні уряду в п'ятницю, передає кореспондент РБК-Україна.

"Рядовим службовцем нічого боятися, що вони не пройдуть люстрацію. Цей закон спрямований у першу чергу на високопоставлених чиновників, і саме вони підпадуть під першу хвилю люстрації... Тому Льовочкін, Клюєв, Вілкул, Бойко та інші не будуть мати права обіймати державні посади протягом наступних 10 років", - сказав Петренко.

Нагадаємо, 9 жовтня 2014 р. Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про очищення влади", прийнятий Верховною Радою 16 вересня.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top