ru ua

Лещенко: Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні

Лещенко: Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні Фото: Савік Шустер

Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні

Журналісту Савіку Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні. Про це написав народний депутат України Сергій Лещенко на своїй сторінці в Facebook.

"Савіку Шустеру все-таки анулювали дозвіл на роботу в Україні", - написав Лещенко.


Пізніше Сергій Лещенко у Facebook зазначив, що ситуація з анулюванням дозволу Шустера на роботу "складніше, ніж очікувалося".

Причини

"Спершу йому дали дозвіл на роботу, а потім передумали. Дві події з різницею в два тижні. Осяяння до співробітників міграційної служби прийшло після телефонного дзвінка. Це називається телефонне право as it is, неприпустиме незалежно від того, до кого воно застосовується", - написав нардеп.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Київський міський центр зайнятості анулювала дозвіл Шустеру на роботу в Україні.

У свою чергу сам Шустер повідомив, що не знає нічого про таке рішення.

У медіасередовищі ситуацію з анулюванням дозволу Шустера на роботу в Україні вже встигли назвати наступом на свободу слова.

"Це черговий наступ на свободу слова, нічого хорошого такі речі не приносять. Комусь не подобається, яку позицію він висловлює, але це позиція журналіста, незалежна позиція. Чесно кажучи, це пахне якимись радянськими або навіть "пропутінськими" методами", - заявила РБК-Україна медіаексперт, колишня заступник голови Нацради з телерадіомовлення Лариса Мудрак.

Втім, у позбавлення Савіка Шустера права працювати в Україні знайшлися і прихильники, серед яких - заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук.

"Яка хороша новина. Нарешті припинено знущання над здоровим глуздом українців!" - написав Тетерук на своїй сторінці в Facebook.

Зазначимо, Савік Шустер є громадянином Канади та Італії. З 2005 року почав працювати в українському медіа-просторі. У 2012 році отримав титул Заслужений журналіст України.

Нагадаємо, рашее Шустер дав свідчення в суді по справі російських ГРУшников.