Ле Пен обіцяє визнати Крим російським у разі перемоги на президентських виборах

НовиниПолітика    26.09.2016 - 17:15
Фото: Марін Ле Пен
Фото: Марін Ле Пен
Олланд обіцяє демонтувати табір мігрантів у Кале Розвідка повідомила про сутичку між військовими РФ та прикордонниками в Криму

Крім того, вона зазначила, що європейські санкції суперечать інтересам Франції

Лідер опозиційної французької партії "Національний фронт" Марін Ле Пен заявила, що в разі перемоги на президентських виборах у Франції вона визнає Крим російською територією. Про це повідомляє видання ilVelino.

"Беручи до уваги історичні реалії та з урахуванням вибору, який був чітко виражений на референдумі про приєднання до Росії, я, в разі свого обрання, визнаю Крим російською територією", - сказала вона.

Крім того, вона зазначила, що європейські санкції, блокада або навіть відмови в постачанні "Містралів" РФ суперечать інтересам Франції і порушує "багатовікову традицію держави, яка не рінялася на інших".

Як наголошується, Ле Пен оголосила про своє рішення брати участь в якості кандидата на пост президента Франції в лютому 2016 року.

Нагадаємо, раніше лідер французької політичної партії "Національний фронт" Марін Ле Пен висловила підтримку кандидатові в президенти США від республіканської партії Дональду Трампу.

Читайте в розділі

Росія провалилася на виборах до Ради ООН з прав людини

Білозір задекларувала дачу в Києві, квартири та кілька іномарок

Путін виступив проти відновлення авіаударів в Алеппо

On Top