Латвія вручила Україні ноту через внесення країни до списку офшорів

Латвія вручила Україні ноту через внесення країни до списку офшорів
Фото: Едгар Ринкевич (flickr.com/saeima)

Латвія вимагає виключити країну зі списку офшорних зон

Міністерство закордонних справ Латвії вручило Україні офіційну ноту через внесення країни до списку офшорів. Про це заявив голова МЗС Латвії Едгар Ринкевич, передає місцеве видання LETA.

Повідомляється, що до МЗС Латвії викликали тимчасового повіреного у справах України Алісу Подоляк та вручили ноту з вимогою виключити Латвію зі списку офшорів. За словами Ринкевича, дана ситуація склалася через неправильну інтерпретацію Україною нового податкового законодавства Латвії, яке передбачає нульову ставку податку на реінвестований прибуток. Крім того, над цим питанням разом працюють посли Латвії та Естонії в Україні, так як Естонія теж потрапила в цей список.

Нагадаємо, раніше прем'єр Естонії Юрі Ратас вимагав від України виключити країну зі списку офшорів. Він також зазначив, що жодна інша країна в світі не зараховує Естонію до офшорів. До цього міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що Латвія і Естонія потрапили до списку офшорних зон через конфлікт законів.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся