ru ua

Квіташвілі: уряд був і залишається єдиним

Уряд був і залишається єдиним, і не потрібно розхитувати човен в цей складний період для України. Про це заявив міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі у вівторок, 15 грудня.

"Не потрібно розхитувати човен, не потрібно в цей дуже важкий період для країни лобами зіштовхувати різні гілки влади. Уряд був єдиним і залишається єдиним", - заявив Олександр Квіташвілі.

Він підкреслив, що останні дванадцять місяців відбуваються постійні "нападки на уряд, звинувачення в корупційних схемах, в усіх гріхах". "І зараз, перед ухваленням бюджету та нового Податкового кодексу ця машина дуже посилилася", - зазначив міністр.

Політик підкреслив, що працює в цьому уряді рік. "Я цих людей знаю дуже добре. Ми працюємо в щоденному режимі. Я знаю, чим вони займаються і що вони прагнуть зробити", - додав він.

"Можу сказати від себе як від людини, яка не народилася в Україні та працює в уряді України. Якби я мав хоча б на йоту якісь підозри, нібито хтось із моїх колег, починаючи з прем'єр-міністра і закінчуючи будь-яким міністром, займається якимись корупційними справами, - мене б тут давно вже не було. Я б не працював у цій країні", - наголосив Олександр Квіташвілі.

"Звинувачення в корупції всього уряду, до якого входжу і я, - це також образа мені особисто", - додав міністр.

Він наголосив, що уряд робить усе для того, щоб побороти "ракову пухлину корупції, яка вбиває країну": "Нам потрібна в цьому допомога".

Квіташвілі ще раз підкреслив, що "уряд України - єдиний". "Ми представляємо різні народи, різні партії і фракції, але ми працюємо як одна команда. Маючи досвід роботи в Уряді Грузії, можу сказати, що це така ж злагоджена команда, яка була у нас там", - зауважив він.

"Тому я абсолютно впевнений, що з цією командою дуже багато можна досягти. Так що не потрібно розхитувати човен, не потрібно в цей дуже важкий період для країни лобами зіштовхувати різні гілки влади. Уряд був єдиним і залишається єдиним", - наголосив міністр.