Кваснєвський, Фішер і Байден взяли участь у форумі Злочевського в Монако

Кваснєвський, Фішер і Байден взяли участь у форумі Злочевського в Монако

У четвер, 2 червня, в Монте-Карло (Князівство Монако) відбувся міжнародний форум з енергетичної безпеки Energy Security for the Future: New sources, Responsibility, Sustainability, організований Фондом Князя Монако Альбера II, Групою компаній Burisma і Фондом Олександра Кваснєвського Amicus Europae, повідомляють українські ЗМІ.

Кваснєвський, Фішер і Байден взяли участь у форумі Злочевського в Монако

Як повідомляється, захід став наймасштабнішим проектом в Європі з питань енергетичної безпеки та просування альтернативних джерел енергії.

Кваснєвський, Фішер і Байден взяли участь у форумі Злочевського в МонакоЗа даними видання, форум відвідали понад 150 гостей, серед яких європейські політики, власники найбільших енергетичних компаній Європи, лідери громадських організацій, експерти в галузі енергетики та журналісти.

Захід відкрив Його Світлість Князь Монако Альбер II. У своїй промові він акцентував увагу на важливості та необхідності розвитку альтернативних джерел енергії і назвав тематику Форуму ключовою для безпечного майбутнього сучасних європейських держав. "Планування енергетичної безпеки має здійснюватися в довгостроковій перспективі", - зазначив Князь Монако Альбер II.

Спікерами заходу стали авторитетні європейські політики: Олександр Кваснєвський (президент Польщі 1995-2005), Йошка Фішер (віце-канцлер Німеччини 1998-2005), Андріс Пібалгс (комісар Євросоюзу по енергетиці 2004 і 2009), Ті Джей Глаутьер (заступник міністра енергетики США 1999-2001, президент TJG Energy Associates), Хантер Байден (незалежний директор Burisma), Іренеуш Біл (директор Фонду Олександра Кваснєвського Amicus Europae), представник Єврокомісії з питань енергетики Жан-Арнольд Вінуа та інші високі гості

"Сьогодні для України дуже важливо тісне співробітництво з Європою і в цьому вже досягнутий прогрес. Але Україна повинна більш інтенсивно диверсифікувати свої джерела енергії і розвивати поновлювані джерела енергії, у використанні яких вона має величезний потенціал в силу географічного розташування та природних факторів", - зазначив Йошка Фішер. Розвиток нових технологічних напрямків дозволить Україні зайняти важливе місце в європейському енергетичному співтоваристві. Власне розвиток нових потужностей на базі альтернативних поновлюваних джерел енергії дозволить країні не тільки забезпечити політичну незалежність, але і стати енергетичним хабом в регіоні, підсумував віце-канцлер Німеччини.

Спікери висловили підтримку Україні і Європі на шляху до енергетичної незалежності та розвитку відновлюваних джерел енергії. За словами незалежного директора групи Burisma Олександра Кваснєвського, тема енергетичної безпеки актуальна для України і світу. Відсутність енергії може стати зброєю XXI століття. "Тема Форуму - дуже важлива, адже енергія це ключовий фактор не лише сьогоднішнього дня, але й майбутнього. Зміни, які відбуваються в сучасній історії ще ніколи не були настільки стрімкими. Сподіваюся, що Burisma і далі буде підтримувати такі ініціативи", - сказав Олександр Кваснєвський.

Форум з енергетичної безпеки був також обраний майданчиком для презентації англомовної версії книги польського публіциста Мачея Ольхави Mission Ukraine, в якій представлено бачення Європейського співтовариства та місця в ньому України. Видання розкриває нові цікаві деталі відомої Місії Кокса-Квасневського, яка відіграла ключову роль в період Революції Гідності в Україні.

Особливу увагу в книзі присвячено питанням європейської інтеграції, місцем України в Європі і світі, формування сучасних лідерів та нових політичних еліт. Через призму подій в Україні запропонована нова стратегія міжнародної політики. На Форумі Energy Security for the Future: New sources, Responsibility, Sustainability книгу Mission Ukraine презентував Олександр Квасневської, разом з автором вони провели автограф-сесію і пообіцяли видати україномовну версію книги.

"Це безпрецедентний випадок, коли Форум зміг об'єднати самих різних людей з різним соціальним статусом навколо ідеї енергетичної безпеки в Європі. Міжнародний Форум, організований Фондом принца Альбера II і Burisma - це не тільки спроба залучити соціально відповідальний бізнес і громадянське суспільство до вирішення даної задачі, скільки можливість надати дискусійний майданчик для самих різних ідей, результатом яких стане комплексна довгострокова і глобальна за своїми масштабами робота в області формування нової стратегії енергетичної безпеки на європейському континенті", - зазначив бізнесмен, президент Групи Burisma Микола Злочевський

Гостей Форум привітав всесвітньо відомий тенор Йонас Кауфман: разом з піаністом-віртуозом Стелларіо Фагоне вони виконай найкращі арії з репертуару Джакомо Пуччіні і Джузеппе Верді.

Кваснєвський, Фішер і Байден взяли участь у форумі Злочевського в Монако

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся