КСУ завтра розпочне розгляд подання 54 нардепів щодо визнання деяких положень закону про вибори нардепів неконституційними.

Конституційний суд України 19 вересня о 10:00 на пленарному засіданні розпочне у формі невідкладного конституційного провадження розгляд справи за конституційним поданням 54 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень ч.5, 6, 7 ст.43, ч.2,3 ст.44, ч.7 ст. 45, ч.7 ст.46, ч.10 чт.47, ч.7 ст.102 Закону України "Про вибори народних депутатів України" від 25 березня 2004 р. № 1665-ІV. Суддя-доповідач у справі – Іван Домбровський, повідомляє прес-служба КСУ. Нагадаємо, що 4 вересня до Конституційного суду України надійшло конституційне подання 54 народних депутатів України щодо визнання деяких положень Закону України "Про вибори народних депутатів України" від 25 березня 2004 р. № 1665-ІV такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними) та об'єднання в одне конституційне провадження з конституційним поданням президента України щодо невідповідності Конституції деяких положень Закону України "Про вибори народних депутатів України" в частині виключення зі списків виборців відповідною дільничною виборчою комісією осіб, які за відомостями, що подаються органами державної прикордонної служби за три дні до окружних виборчих комісій, фактично перетнули державний кордон України і на момент подання відомостей відсутні дані про їх повернення на територію України.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся