У Криму спостерігаються хаотичні відключення світла

НовиниЕнергетика    26.01.2016 - 16:36
Фото: відключення світла
Фото: відключення світла

Жителі півострова скаржаться на відсутність будь-яких графіків подачі електроенергії

У Криму відключення світла стали хаотичними, жителі півострова скаржаться на відсутність будь-яких графіків подачі електроенергії. Про це пише Крим.Реалії.

"Останні три дні майже постійно немає світла, - розповідає мешканка Сімферополя, - до цього включали дві години через два. Наприклад, сьогодні вночі світло було, а в 7:30 відключили, дали в 10:00 на годину і ось знову без світла. У нас електрокотел, в квартирі холодно".

Про аналогічній ситуації повідомляють і з інших регіонів півострова.

В Криму з 16 січня встановилася морозна погода, з-за цього збільшилося навантаження на електромережі. Окупаційна влада Криму заявили про перегляд лімітів електроенергії в регіонах. 25 січня у Радміні Криму повідомили, про зменшення обсягу подачі електрики в Крим з Кубані по енергомосту.

Нагадаємо, аннексированном Росією Криму з 22 листопада 2015 року діє режим надзвичайної ситуації у зв'язку з припиненням енергопостачання з материкової частини України. У Криму в минулому році введено в дію дві гілки першої черги енергомосту з Краснодарського краю. Із-за навантажень в електромережах відбуваються часті аварії.

On Top