Крутяк анонсував зміни в митниці Закарпаття

Вівторок 23 червня 2015 13:39

Виконуючий обов'язки керівника Закарпатської митниці Роман Крутяк зазначив, що сприймає своє призначення на цю посаду як виклик, і висловив намір боротися з корупцією, а також зруйнувати тіньові схеми, які діють в митній службі ще з часів Віктора Януковича.

"Я хотів би подякувати вищому керівництву Митної служби України, за те, що повірили в мене і дали шанс проявити себе. Я добре знаю цю систему. Вона наскрізь прогнила. Тому зміни будуть рішучими і принциповими. Для мене це справа честі", - підкреслив Крутяк.

У свою чергу, політологи, коментуючи призначення 32-річного волотнера на посаду в. о. голови Закарпатської митниці відзначають, що вперше з часів Януковича регіональну митницю очолив не представник системи, а представник громади.

Зазначається, що призначення Крутяка спровокувало інформаційну кампанію в деяких ЗМІ, спрямовану на дискредитацію Крутяка.

"Стара корумпована система передчуває свій крах. Злочинці, які прикриваються старими зв'язками, добре розуміють, що їх схемам і обороткам настав кінець", - прокоментував провокації у ЗМІ новопризначений керівник.

Нагадаємо, волонтер, автор проекту "Народжені в сорочці" Роман Крутяк призначений в. о. голови Закарпатської митниці. Відповідний наказ 18 червня підписав голова Державної фіскальної служби України Роман Насиров. Згідно з процедурою виконувати обов'язки Крутяк буде протягом місяця.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся