ru ua

У Кривому Розі розпочалась реєстрація кандидатів на посаду мера

У Кривому Розі розпочалась реєстрація кандидатів на посаду мера Фото: вибори у Кривому Розі

Подача документів завершиться 2 березня

У Кривому Розі сьогодні, 22 лютого 2016 року, розпочалася реєстрація кандидатів на посаду міського голови, передає прес-служба ОПОРИ.

"У Кривому Розі від сьогодні, 22 лютого, розпочинається реєстрація учасників виборчого марафону, які претендуватимуть на крісло мера. Кандидат може бути як член місцевої організації партії, так і самовисуванець", - сказано в повідомленні.

Так, громадянська мережа зазначає, що подача документів для реєстрації завершиться 2 березня.

"Згідно з ч. 2 ст. 42 Закону України "Про місцеві вибори" можливість подати документи для реєстрації кандидатів на посаду міського голови завершується за двадцять чотири дні до дня голосування, тобто 2 березня", - зазначає пресс-служба.

Крім того, ОПОРА нагадала особливості здійснення передвиборчої агітації.

"Що ж до передвиборчої агітації, то кандидати на посаду очільника міста, мають право розпочинати її на наступний день після реєстрації і зобов'язані припинити за 24 години до дня голосування тобто до 26 березня (ч. 2, ст. 54 Закону України "Про місцеві вибори")", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, громадянська мережа ОПОРА 6 лютого розпочала громадське спостереження за позачерговими виборами міського голови Кривого Рогу.