Кременчуцький завод техвуглецю до кінця 2014 р. планує збільшити виробництво на 8,8% - до 57 тис. т

ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (Кременчук, Полтавська область) за підсумками 2014 р. планує збільшити виробництво на 8,8% - до 57 тис. тонн.

ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (Кременчук, Полтавська область) за підсумками 2014 р. планує збільшити виробництво на 8,8% - до 57 тис. тонн. Про це сказано в повідомленні підприємства, переданому до міськради Кременчука.

За їх даними, підприємство працює в нормальному режимі 5 днів на тиждень і виробляє продукцію у відповідності зі сформованим портфелем замовлень. 

ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (Кременчук, Полтавська область) у січні-серпні 2014 р. порівняно з відповідним періодом 2013 р. збільшив виробництво продукції на 21,6% - до 40,05 тис. т.

ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" спеціалізується на виробництві вуглецю технічного (сажа). Завод випускає технічний вуглець, який використовується в шинної і гумотехнічної промисловості, а також в лакофарбному виробництві. У 2013 р. завод виробив 52,35 тис. т продукції.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся