Червоний хрест доставив на Донбас 18 вантажівок з гуманітарною допомогою

Фото: Червоний хрест (icrc.org)
Фото: Червоний хрест (icrc.org)

У вантажівках знаходяться продукти харчування, будівельні матеріали та медичні засоби

Місія Міжнародного комітету Червоного хреста доставила на Донбас 18 вантажівок з гуманітарним вантажем вагою 298 тонн. Про це повідомляє пресс-служба Державної прикордонної служби України.

"Через КПВВ "Новотроїцьке" на виїзд до тимчасово неконтрольованої території послідували 18 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем. Автомобілями перевозили продукти харчування, будівельні матеріали та медичні засоби загальною вагою 298 тонн. Вантаж мешканцям Донецької та Луганської областей був направлений від Місії Міжнародного комітету "Червоний Хрест", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, також сьогодні МНС Росії повідомляв, що вже 67-я колона Міністерства надзвичайних ситуацій Російської Федерації з нібито гуманітарною допомогою для окупованого Донбасу вирушила у бік російського кордону.

Повідомляється, що автомобілі везуть понад 600 тонн "гуманітарних вантажів", зокрема, дитячі продуктові набори, медикаменти, будівельні матеріали, художня і навчальна література для підготовки до нового навчального року.