Космічні агентства України та Канади підписали меморандум про взаєморозуміння

Космічні агентства України та Канади підписали меморандум про взаєморозуміння
Фото: підписання меморандуму між Україною і Канадою (kmu.gov.ua)

На думку українського прем’єра, підписання цього документа стане новою сторінкою у співпраці України та Канади

Державне космічне агентство України та Канадське космічне агентство підписали Меморандум про взаєморозуміння. Підписання відбулося в Монреалі (Канада) в рамках роботи канадсько-українського круглого столу з питань співробітництва в авіакосмічній сфері в присутності прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, про це повідомляє прес-служба КМУ.

"Підписаний документ створює нові перспективи для взаємовигідної співпраці між державами в одній з найтехнологічніших сфер економіки - в галузі освоєння космосу", - йдеться у повідомленні.

На думку прем’єра, підписання цього документа відкриває нові можливості та стане новою сторінкою у співпраці України та Канади.

"Це добрий знак, що сьогодні наші агентства підписують такі важливі документи. Я буду радий вітати нашу співпрацю і в літакобудуванні. Можливості Україні й Канади можна об’єднати і створити та впровадити конкурентний продукт і виходити на світовий ринок ", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, Україна запропонувала Канаді об’єднати зусилля для реалізації літакобудування, будування супутників та створення стартової платформи для космічних запусків.
 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся