Контактна група проведе наступне засідання в Мінську 22 вересня, - ОБСЄ

НовиниПолітика    08.09.2015 - 21:10
Фото: Мартін Сайдік
Фото: Мартін Сайдік

Дискусія щодо місцевих виборів в Україні в рамках підгрупи з політичних питань відбудеться 15-16 вересня

Тристороння контактна група за участю представників ДНР/ЛНР знову збереться в Мінську 22 вересня. Про це сьогодні заявив журналістам спеціальний представник ОБСЄ у тристоронній контактній групі Мартін Сайдік, передає БЕЛТА.

"Підгрупа з політичних питань 15 і 16 вересня продовжить дискусію з місцевих виборів", - зазначив Сайдік.

При цьому, за його словами, тристороння контактна група вітає припинення вогню в самопроголошених республіках на сході України.

"Тристороння контактна група заслухала звіти координаторів робочих підгруп в рамках консультацій представників окремих районів Донецької та Луганської областей. Учасники вітали факт встановлення в цілому режиму припинення вогню в окремих районах Донецької та Луганської областей наприкінці серпня цього року, що, зокрема, дозволило налагодити навчальний процес", - сказав Сайдік.

Зокрема, тристороння контактна група очікує, що ця позитивна тенденція може дати можливість здійснити прогрес у вирішенні питань, які обговорюються в робочих підгрупах. Крім того, Сайдік пояснив, що сьогоднішня зустріч тристоронньої контактної групи проводилася для того, щоб активізувати реалізацію мінських угод від вересня 2014 року і лютого 2015 року.

Спецпредставник ОБСЄ додав, що контактна група закликала спеціальну моніторингову місію Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) забезпечити ефективний моніторинг і верифікацію режиму припинення вогню.

Нагадаємо, раніше сьогодні в Мінську завершилося засідання контактної групи за участю ДНР/ЛНР. При цьому, як повідомляється, підгрупа з безпеки продовжує свою роботу.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top