Конгрес США проголосував за скасування реформи охорони здоров'я Obamacare

НовиниПолітика    14.01.2017 - 05:21
Фото: у Конгресі США скасували Obamacare
Фото: у Конгресі США скасували Obamacare

Тепер Конгрес має погодити етапи скасування Obamacare

Палата представників Конгресу США підтримала початок скасування масштабної реформи охорони здоров'я і захисту пацієнтів Барака Обами (Obamacare). Про це повідомив Reuters.

За те, щоб почати процедуру скасування ухваленої за Обами реформи охорони здоров'я, проголосували 227 членів Палати представників, проти -198.

Днем раніше за початок скасування Obamacare проголосував Сенат.

Як зазначається, тепер Конгрес повинен погодити етапи скасування реформи і домовитися про деталі закону, який прийде їй на зміну.

Резолюція, ухвалена Сенатом у четвер, доручає бюджетним комітетам конгресу США розробити перший варіант закону, який встановлює порядок скасування Obamacare, до 27 січня.

Під час передвиборчої кампанії обраний президент США Дональд Трамп неодноразово обіцяв скасувати реформу охорони здоров'я.

Нагадаємо, що обраний президент США Дональд Трамп висунув кандидатом на посаду міністра охорони здоров'я конгресмена Тома Прайса, критика Obamacare.

Сенат США проголосував за початок скасування реформи охорони здоров'я Obamacare МОЗ планує замість закриття перепрофілювати лікарні
Читайте в розділі

Німеччина має бути готова до "турбулентних" часів президентства Трампа, - Штайнмаєр

НАБУ розпочало перевірку кандидатів на посади суддів Верховного суду

Розвідка США вивчала наявність у радника Трампа контактів з російською владою, - WSJ

On Top