ru ua

Конфлікт на зернотоці у Вінницькій області: силовики затримали 45 осіб

Конфлікт на зернотоці у Вінницькій області: силовики затримали 45 осіб Фото: вилучена зброя учасників конфлікту

Досудове розслідування за фактом стрілянини перебуває на контролі обласної прокуратури

В ході конфлікту зі стріляниною на території зернотоку у Вінницькій області силовики затримали 45 осіб. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Повідомляється, що стан досудового розслідування за фактом стрілянини в Теплицькому районі перебуває на контролі прокуратури Вінницької області.

"Бершадська місцева прокуратура Вінницької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення біля зернового току в селі Метанівка Теплицького району хуліганських дій невідомими особами, які застосовуючи травматичну зброю, завдали місцевим жителям тілесні ушкодження", - відзначають в повідомленні.

За вказаним фактом 31.04.2017 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України.

"На даний час в порядку ст. 208 КПК України затримано 45 осіб, вживаються заходи щодо встановлення їх анкетних даних, а також встановлення осіб, які безпосередньо здійснювали постріли по мешканцях с. Метанівка, вирішуються питання щодо вручення повідомлень про підозру вказаним особам, а також звернення до суду з клопотаннями про обрання щодо них запобіжних заходів", - додають в прокуратурі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Вінницькій області поліція затримала понад 40 озброєних учасників конфлікту на території зернотоку.