Конфлікт біля Святошинського РВВС розслідують саме ті міліціонери, на яких надійшли скарги - громадська організація

Конфлікт біля Святошинського РВВС (Київ) розслідують саме ті представники даного РВВС, які спільно з невідомими спровокували заворушення. Про це повідомляє громадська організація "Київські ярмарки".

"14 серпня, через місяць після резонансних подій, що отримали в пресі назву "штурму Святошинського РВВС" міліція почала збирати показання свідків. Опитували працівників ринку "Шлях" власників кіосків на прилеглій до ринку алеї, а також представників громадської організації "Київські ярмарки" .. Допит вели співробітники ГУ УБОЗ за дорученням слідчого Святошинського райвідділу Правоохоронців цікавили дії невідомих, протягом півтора місяців приходили на ринок "Шлях" і збирали з торговців гроші під приводом того, що вони - представники нової адміністрації ринку За фактом цих подій, а. також з метою встановлення осіб невідомих, приватні підприємці звернулися до міліції", - сказано в повідомленні.

У релізі підкреслюється, що розслідування повинен був проводити УБОЗ. "Саме таку обіцянку дав голова київської міліції, генерал-майор Валерій Коряк учасникам акції під Святошинським РВВС Однак курувати справу доручили тим працівникам МВС, яких активісти підозрювали у співпраці з невідомими правопорушниками, а співробітники УБОЗу здійснюють лише формальні функції", - сказано в релізі.

"Громадське об'єднання громадян "Київські ярмарки" зверталося до правоохоронних органів зі скаргою якраз на дії співробітників Святошинського РВВС. Ми заявили про скоєння злочину невідомими особами, які, імовірно, діяли з відома або при посередництві міліціонерів зі Святошинського райвідділу. Розслідуванням повинен був зайнятися департамент . внутрішньої безпеки МВС, або один з підрозділів УБОЗ А вийшло, що вести слідство доручили тим, на кого ми скаржимося", - прокоментував події представник організації "Київські ярмарки" юрист Василь Мягкий.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся