Компанія Pepsi заявила про закриття одного з підприємств в Україні

П'ятниця 19 травня 2017 20:49
Компанія Pepsi заявила про закриття одного з підприємств в Україні
Фото: Pepsi закриває одну з юридичних осіб в Україні

На зборах було прийнято рішення про припинення діяльності юридичної особи "Пепсі-Кола Україна"

Компанія Pepsi прийняла рішення про закриття однієї з юридичних осіб, а саме - відкритого акціонерного товариства "Пепсі-Кола Україна", яке не використовується для ведення операційної діяльності з 2010 року. Про це повідомляється на сайті  Pepsi.

"Це рішення ніяк не позначиться на діяльності компанії PepsiCo в Україні", - йдеться в повідомленні.

Вся операційна діяльність компанії здійснюється двома діючими юридичними особами - ТОВ "Сандора" та ПАТ "Вімм Білль Данн Україна".

"11 травня 2017 року на загальних зборах учасників ТОВ "Пепсі-Кола Україна" було прийнято відповідне одноголосне рішення про припинення діяльності юридичної особи "Пепсі-Кола Україна" як недіючого шляхом його добровільної ліквідації. Процес ліквідації юридичної особи відбувається згідно з процедурою, порядок провадження якої визначено законодавством України", - зазначають у повідомленні.

Також повідомляється, що продукти компанії PepsiCo вживаються близько мільярда разів на день більш ніж в 200 країнах світу. У 2016 році обсяг продажів компанії склав близько 63 мільярдів доларів.

Нагадаємо, в жовтні 2016 повідомлялося, що вчені запідозрили Coca-Cola і Pepsi у змові з медичними асоціаціями.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся