Компанія Ford анонсувала випуск самоврядного авто без керма

НовиниТелеком & IT    17.08.2016 - 15:19
Фото: Ford анонсував випуск автомобіля без керма і педалей (сайт компанії)
Фото: Ford анонсував випуск автомобіля без керма і педалей (сайт компанії)

Запуск нового формату автомобілів в комерційну експлуатацію заплановано на 2021 рік

Американський автовиробник Ford анонсував випуск нового повністю самокерованого автомобіля без керма і педалей. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.


Запуск нового формату автомобілів в комерційну експлуатацію заплановано на 2021 рік. Автомобілі будуть відповідати четвертої категорії за класифікацією Спільноти автомобільних інженерів (SAE), всі функції з управління транспортним засобом візьмуть на себе електронні системи.

Як наголошується в повідомленні компанії, для досягнення своєї мети Ford інвестує і збільшує співпрацю зі стартапами в Кремнієвій долині. Зокрема, компанія Velodyne розробить оптичний датчик LiDAR. Перед ізраїльською SAIPS поставлено завдання за допомогою штучного інтелекту створити систему навчання, що дозволяє беспилотникам швидше адаптуватися до навколишнього середовища.

Ще одна компанія, Nirenberg Neuroscience LLC, створить для проекту платформу для навігації і розпізнавання різних об'єктів на дорозі. Крім того, компанія Civil Maps займеться розробкою тривимірних карт з високою деталізацією.

Компанія також планує розширити свій інноваційний центр у Пало-Альто (Каліфорнія), додавши до нього кілька нових будівель і подвоївши кількість персоналу.

Нагадаємо, в липні Ford інвестував в стартап по створенню карт для машин на автопілоті.

On Top