Компанії-споживачі зобов'язалися у 2012 р. закупити у держпідприємств понад 1,5 млн т концентратів коксівного вугілля

Понеділок 09 липня 2012 16:47

Компанії-споживачі коксівного вугілля, серед яких корпорація "ІСД", ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", ПАТ "Донецький металургійний завод", ТОВ "ІСТЕК", ПАТ "Євраз - ДМЗ ім. Петровського", ТОВ "Метінвест Холдинг" взяли на себе зобов'язання щодо закупівлі у 2012 році концентратів коксівного вугілля у державних вугледобувних підприємств у обсязі понад 1,5 млн. тонн. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з управління державними корпоративними правами та майном.

Зазначимо, 5 липня 2012 року під головуванням голови Агентства держмайна України Дмитра Колєснікова відбулась нарада, метою якої було вирішення питання щодо реалізації на внутрішньому ринку коксівного вугілля, яке видобувається державними вугледобувними підприємствами. До обговорення проблем збуту вітчизняного коксівного вугілля були залучені представники Міненерговугілля, ДП "Вугілля України", асоціації "Укркокс", ДП "УХІН" та представники керуючих металургійних підприємств.

Нагадаємо, обсяг видобутку вугілля в Україні за 6 місяців ц.р. виріс на 5%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся