ua en ru

Комітет ВР завершує підготовку до другого читання змін до Податкового кодексу, - Южаніна

Комітет ВР завершує підготовку до другого читання змін до Податкового кодексу, - Южаніна Фото: Ніна Южаніна

Рада має розглянути два відповідних проекти законів

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики завершує підготовку до другого читання змін до Податкового кодексу. Про це повідомила голова комітету, нардеп від фракції "Блок Петра Порошенка" Ніна Южаніна, передає прес-служба БПП.

Так, Рада має розглянути два проекти законів щодо внесення змін до Податкового кодексу: №5132 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році" та №5368 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)".

"Законопроект 5132 напряму пов’язаний зі збалансованістю бюджетних надходжень. Законопроект 5368, через зміну системи адміністрування податків, інші уточнення, яких бізнес чекає більше року, впливає на дохідну частину бюджету. Сьогодні комітет на своєму засіданні розгляне ці два законопроекти. Вони мають досить великий об’єм і тому я прошу головуючого допомоги у швидкому проходженні документів через відповідні служби апарату парламенту для того, щоб ми встигли підготувати документи до другого читання в повному обсязі", – зазначила нардеп.

Вона підкреслила, що законопроекти пройшли широке експертне обговорення, а комітетом враховано більшість пропозицій та зауважень до них.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України прийняла за основу законопроект №5368 зі змінами до Податкового кодексу, спрямованими на поліпшення інвестиційного клімату.