Командувач ВМС назвав основні завдання українського флоту до 2020 року

Командувач ВМС назвав основні завдання українського флоту до 2020 року
Фото: Ігор Воронченко (mil.gov.ua.jpg)

Воронченко заявив про відродження військово-морського потенціалу

Командувач Військово-морських сил України віце-адмірал Ігор Воронченко назвав основні завдання українського флоту до 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

"Основними завданнями до 2020 року є відродження військово-морського потенціалу держави, придбання силами здібностей і досягнення євроатлантичних стандартів", - повідомив Воронченко під час лекції в Одеській морській академії.

Нагадаємо, в кінці липня українські Військово-морські сили провели спільні з Британією, Туреччиною та Румунією військові навчання в північно-західній частині Чорного моря.

Українські ВМС разом з кораблями Великобританії, Туреччини та Румунії провели тренування типу PASSEX. У навчаннях брали участь британський есмінець "Дункан", а також фрегати "Илдырым" (Туреччина), "Гетьман Сагайдачний" (Україна) та "Р. Фердинанд" (Румунія), які відпрацьовували спільні дії в складі групи надводних кораблів у відповідності зі стандартами НАТО.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся