У Колумбії продовжили режим перемир'я з повстанцями FARC

НовиниПолітика    14.10.2016 - 08:25
Фото: президент Колумбії Хуан Мануель Сантос
Фото: президент Колумбії Хуан Мануель Сантос
Президент Колумбії віддасть Нобелівську премію миру жертвам громадянської війни в країні У Колумбії на референдумі не підтримали перемир'я з ФАРК

Угода про припинення вогню буде діяти до 31 грудня

Президент Колумбії Хуан Мануель Сантос в четвер, 13 жовтня, продовжив перемир'я з повстанцями "Революційних збройних сил Колумбії" (FARC або РЗСК) до кінця року, повідомляє DailyMail.

Сантос прийме пропозицію керівництва FARC в Гавані. Раніше повстанці заявили, що готові обговорювати нові ідеї.

Сантос сказав, що він прийняв рішення про продовження режиму припинення вогню після зустрічі зі студентськими лідерами, які організували два величезних марши через Боготу, щоб показати підтримку мирної угоди.

"Один із студентів нагадав мені, що в армії і в партизанських лавах є молоді люди, що чекають і спостерігають за подіями в надії, що їм не потрібно продовжувати стріляти", - сказав Сантос в телевізійному зверненні.

"З цієї причини, а також на прохання студентів, я прийняв рішення про продовження угоди про припинення вогню до 31 грудня", - додав президент Колумбії.

За його словами, режим припинення вогню може бути продовжений далі, але Сантос висловив надію на те, що нова угода буде схвалена задовго до цього.

Нагадаємо, в Колумбії домовилися про мирні переговори з другою групою повстанців.

Читайте в розділі

Судове засідання у справі голови Меджлісу Чийгоза відбудеться 24 жовтня

У Туреччині затримали племінника і племінницю Гюлена

Штайнмайер пішов від відповіді на питання про можливість висунення на посаду президента

On Top