Кількість жертв конфлікту на Донбасі перевищила 6 тис. осіб, - ООН

Понеділок 02 березня 2015 10:18
Кількість жертв конфлікту на Донбасі перевищила 6 тис. осіб, - ООН

За даними ООН, кількість загиблих на сході України перевищила 6 тис. осіб. Про це заявив верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн під час представлення нової доповіді ООН, передає прес-служба ООН.

"Більше шести тисяч життів втрачено менш ніж за рік збройних дій у східній Україні", - заявив Зейд.

Дев'ята доповідь місії ООН з прав людини в Україні, що охоплює період з 1 грудня 2014 р. по 15 лютого 2015 р., посилається на повідомлення про надходженні важких озброєнь та іноземних бойовиків, у тому числі з Російської Федерації, на контрольовані збройними групами території Донецької і Луганської областей.

Після відносного затишшя у грудні, ситуація в області безпеки і прав людини на сході "вкрай різко погіршилася" у січні і на початку лютого, говориться в доповіді.

"З середини квітня 2014 р. по 28 лютого 2015 р., задокументована загибель щонайменше 5809 і поранення 14740 людина на сході України. З них 1012 чоловік були вбиті і 3793 були поранені в період з 1 грудня 2014 р. по 15 лютого 2015 р. Беручи до уваги, що повні звіти про людські втрати, особливо біля аеропорту Донецька і в районі Дебальцеве, ще не представлені, Управління Верховного комісара ООН з прав людини оцінює загальну кількість людей, загиблих у східній Україні до 2 березня, як майже безумовно досягла 6000", - повідомляє прес-служба ООН.

Нагадаємо, за даними ООН від 12 лютого, кількість жертв конфлікту на Донбасі перевищило 5,6 тис. осіб.

За даними уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби, під час конфлікту на Донбасі загинули більше 65 дітей, ще 127 були поранені.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся