ru ua

Кількість спрощенців в рік зростає на 27%, - Клименко

В Україні створена одна з найкращих податкових систем у Європі для малого та середнього бізнесу. Таку думку висловив міністр доходів і зборів Олександр Клименко, передає Kyiv Post.

«Ми бачимо щорічно зростання кількості компаній працюють на спрощеній системі оподаткування на 26-27%. Яка ще країна має такі результати? Ми працюємо над створенням середнього класу», - підкреслив міністр.

При цьому, Клименко звернув увагу на зниження податкових ставок в Україні, що створює більш комфортні умови і для тих підприємств, які сплачують податки на загальних підставах. «Ми скоротили податок на прибуток з 25% в 2011 р. до 19% в даний час і мають знизити до 16% до 2014 р.», - зазначив глава Міндоходов.

За даними Міндоходов, в 2013 р. чисельність фізосіб, які є платниками єдиного податку, збільшилася, порівняно з минулим роком, на 75 тис. осіб - До 1,17 млн підприємців. Найбільш активно нарощує представництво третя група платників єдиного податку - їх кількість зросла майже на 60 тис. і сягнула 262 тис. підприємців. Крім того, на 20 тис. збільшилася чисельність юросіб, які обрали спрощену систему оподаткування. Сьогодні в державі 155 тис. таких підприємств.