Кількість загиблих від холери в Ємені перевищила 1500

Кількість загиблих від холери в Ємені перевищила 1500
Фото: холера в Ємені (msf_yemen/twitter yemen)

У Ємені зареєстровано близько 264 тис. випадків захворювання на холеру

В результаті великого спалаху холери в Ємені загинули вже 1500 осіб. Про це заявив представник Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Невіо Загарія на спільній прес-конференції з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Світовим банком, передає Reuters.

Він також повідомив, що на даний момент зареєстровано близько 264 тис. випадків захворювання холерою в Ємені.

Крім цього, Загарія закликав надати допомогу в ліквідації цієї епідемії.

Як зазначає агентство, незважаючи на те, що велика частина інфраструктури охорони здоров'я Ємену зламалася, а медичні працівники більше шести місяців не отримували заробітну плату, ВООЗ платить "стимули" лікарям, медсестрам, прибиральникам і фельдшерам для персоналу мережі швидкої допомоги.

Крім цього, за фінансової підтримки Світового банку ВООЗ створює центри лікування по 50-60 ліжок. Мета полягає в тому, щоб охопити всього 5000 місць.

Як повідомили у ВООЗ тижнем раніше, від епідемії холери в Ємені загинули 1265 осіб. За прогнозами ВООЗ, спалах холери в розореному війною Ємені може заразити більше 300 тис. осіб до кінця серпня.

Нагадаємо, в ООН повідомляли, що кількість хворих холерою в Ємені перевищила 200 тис. осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся