Кількість госпіталізованих з отруєнням дітей у Сумській обл. збільшилася до 27
![Кількість госпіталізованих з отруєнням дітей у Сумській обл. збільшилася до 27](https://www.rbc.ua/static/img/2/1/21841702_650x410.jpg)
Кількість госпіталізованих з отруєнням дітей р. Конотоп Сумської області збільшилася до 27. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної служби з надзвичайних ситуацій (Держнс).
"Станом на 7 год. 11 квітня госпіталізовано 27 дітей і 1 дорослий. Перебіг захворювання дітей - середнього та легкого ступенів тяжкості. Фахівцями районної СЕС в осередку захворювання проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів".
Так, зазначається, що 10 квітня в р. Конотоп в інфекційне відділення центральної районної лікарні з попереднім діагнозом - харчове отруєння було госпіталізовано ще 9 дітей і 1 дорослий з дитячих дошкільних закладів "Теремок" та "Золотий ключик". Зазначені заклад відвідували понад 350 дітей.
Нагадаємо, днем раніше в Сумській обл. з отруєнням госпіталізовано 18 дітей.